O mnie i o blogu

Cześć! Nazywam się Joanna Tomaszewska (Baranowska) i jestem lekarzem-dentystą. Uniwersytet Medyczny w Poznaniu ukończyłam w 2016r. i od tego czasu rozwijam się w Polsce i za granicą. Aktualnie pracuję w Family Health Care w uroczym Dublinie. Stomatologia jest przede wszystkim moją pasją, którą udało mi się połączyć z profesją. Ten blog powstał, aby promować higienę jamy ustnej, a przez to zamienić wizyty u dentysty z kojarzących się z udręką, na przyjemne wizyty kontrolne.

Dlaczego warto czytać ten blog?

W praktyce zawodowej, każdego dnia spotykam pacjentów, którzy bledną na samą myśl o fotelu stomatologicznym. Również każdego dnia spotykam pacjentów którzy nie do końca rozumieją znaczenie terminów, którymi posługiwali się ich poprzedni lekarze, ale z różnych powodów nie chcą się do tego przyznać. 

Na udentysty.com będę starała się w przystępny sposób opisywać aspekty stomatologiczne, tak aby Twoja każda kolejna wizyta u dentysty była łatwiejsza, a może i w końcu przyjemna.

I jeszcze jedno

I jeszcze jedno, po przeczytaniu tutaj czegoś wartościowego, podziel się ze mną tą informacją w komentarzu. Blog tworzę dla Ciebie, a wiedza, że jest przydatny będzie moją siłą napędową.